Informacja gospod. i turystyczna

12 194 34

Informacja medyczna

12 194 39

Naszą misją jest dostarczanie

rzetelnych, aktualnych informacji

Z łatwością docieraj do odbiorców zainteresowanych biznesem takim jak Twój!

Informacja jest niezbędna w każdej dziedzinie życia. To nie tylko „suche” dane do gromadzenia, przekazywania i przetwarzania, ale przede wszystkim wartościowe narzędzie, dzięki któremu ludzie się komunikują, poznają świat i rozwiązują swoje codzienne problemy. Kiedy Twoje dziecko jest chore i gorączkuje, musisz szybko dowiedzieć się, gdzie jest otwarta apteka lub najbliższy szpitalny oddział ratunkowy. Gdy zakładasz firmę, Twoje „być albo nie być” na rynku zależy od tego, czy dotrzesz z informacją o swojej działalności do potencjalnych klientów.

O sile i znaczeniu informacji przekonaliśmy się na początku lat 90. XX wieku, gdy wraz z transformacją gospodarczą w Polsce zaczęło powstawać coraz więcej firm. Dostrzegliśmy wtedy, jak ważny dla obu stron — zarówno dla przedsiębiorców, jak i konsumentów — jest nieograniczony dostęp do bieżących danych o rynku i jego ofercie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, w 1991 r. stworzyliśmy system szybkiej i łatwo dostępnej informacji.

Początki naszej firmy nie były łatwe. Stosowana wówczas technologia nie dawała nam tak wielu możliwości co współczesna. Jednak już wtedy wiedzieliśmy, że tworzenie narzędzi do gromadzenia i udostępniania danych jest niezbędne zarówno w biznesie, jak i w codziennym życiu. Wieloletnia obecność na rynku utwierdza nas w tym przekonaniu, mobilizując do prężnego rozwijania się i poszerzania dotychczasowych zasobów.

Więcej niż infolinia i baza danych

Obecnie wolny rynek w naszym kraju jest w pełni rozwinięty, a znaczenie wiarygodnych i aktualnych informacji jeszcze większe. Dlatego COIT to już nie tylko wyspecjalizowana infolinia i kompleksowa baza danych. Opracowaliśmy nowoczesny system i wykorzystujemy niezawodną sieć telefoniczno-informatyczną. Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oprócz udzielania informacji zapewniamy też pomoc telefoniczną, z której możesz skorzystać zawsze, gdy chcesz znaleźć firmę działającą w interesującej Cię branży, placówkę medyczną, aptekę, obiekt noclegowy itp.

W naszych bazach są tylko zweryfikowane informacje, które przedsiębiorcy aktualizują na bieżąco w swoich wizytówkach. Oddajemy w Twoje ręce narzędzie, które poprzez dostarczanie rzetelnych informacji pozwala zaprezentować potencjalnym klientom zakres działalności usługowej lub handlowej. Prowadzimy serwis internetowy z wyszukiwarką internetową, dzięki której internauci bezbłędnie trafiają do przedsiębiorców.

Informacje, z których możesz skorzystać w każdej chwili

Informacje są nam potrzebne w codziennym życiu, a sprawny i łatwy dostęp do nich doceniamy przede wszystkim wtedy, gdy liczy się czas i możliwość szybkiego rozwiązania problemu. Właśnie dlatego naszym celem było stworzenie Centrum Informacji, aby służyć pomocą wszędzie i o każdej porze, całkowicie za darmo i dbając o wysoki poziom obsługi.

 • Prowadzimy telefoniczną informację medyczna

  Udostępniamy bazę placówek medycznych, przychodni, szpitali, gabinetów lekarskich różnych specjalności, stomatologów, gabinetów rehabilitacji, aptek i wielu innych podmiotów świadczących usługi z tego zakresu. Informacje medyczne są bardzo ważne dla społeczeństwa więc ze szczególnym zaangażowaniem zabiegamy o aktualność danych.

 • Zapewniamy turystyczną informację telefoniczną 24h

  W naszej bazie znajdziesz dane o hotelach i innych obiektach noclegowych, lokalach gastronomicznych, przewoźnikach itd.

 • Nasza baza obejmuje szeroki zakres informacji gospodarczych na temat przedsiębiorstw działających na rynku

  Tego typu dane są niezbędne nie tylko dla potencjalnych klientów, którzy chcą skorzystać np. z usług firmy budowlanej czy odwiedzić najbliższy salon samochodowy, ale i dla samych przedsiębiorców, chcących zaznajomić się z sytuacją na rynku lokalnym.

COIT, czyli Całodobowa Ogólnopolska Informacja Telefoniczna, zapewnia szybki dostęp do aktualnych danych na temat usług medycznych, turystycznych i gospodarczych — zawsze, gdy ich potrzebujesz.

 • Tworzymy wyspecjalizowane ogólnopolskie infolinie

  gospodarczą i turystyczną (12 194 34) oraz medyczną (12 194 39). Zapewniamy informację telefoniczną 24 h. Udostępniamy nie tylko dane, ale również doradzamy i pomagamy w pilnych sytuacjach, np. w znalezieniu całodobowej apteki, najbliższego hotelu czy potrzebnego usługodawcy.

 • Posiadamy ogromną bazę danych

  która jest na bieżąco weryfikowana i aktualizowana. Znajdują się w niej najważniejsze informacje na temat firm i ich działalności, oferowanych artykułów i usług, godzin otwarcia i lokalizacji. Dzięki naszej ogólnopolskiej informacji telefonicznej klienci poszukujący konkretnych usług lub produktów kierowani są celnie do przedsiębiorstw, które je oferują.

 • Prowadzimy serwis internetowy z wyszukiwarką branżową

  Twoja firma może stworzyć wizytówkę z najważniejszymi informacjami o biznesie. To doskonały sposób, aby przez cały czas docierać do klientów, nawiązywać kontakty biznesowe, a także promować się w Internecie. Dzięki wartościowym treściom umieszczanym na stronie wizytówki stale podnosisz pozycję firmy w rankingu Google.

Join

Dołącz do nas i promuj swój biznes skutecznie z COIT!

Tysiące internautów szuka dziennie firmy takiej jak Twoja, pozwól im dotrzeć do siebie - publikując zawsze aktualne informacje na swój temat.

Dołącz