Zgłoś swoją firmę do bazy

Z łatwością docieraj do odbiorców zainteresowanych biznesem takim jak Twój!

Dodaj swoją firmę

Szybko poinformuj o zmianach w Twojej działalności

Dzięki nieustannie działającej stronie wizytówce jesteś w stanie bez problemu przekazywać swoim klientom wszystkie informacje dotyczące zmian w Twoim biznesie.

Zwiększaj organiczny zasięg odbiorców Twojej firmy

Stopniowo podnoś pozycję swojej firmy w rankingu Google dzięki wartościowym treściom umieszczanym przez Ciebie na Twojej stronie wizytówce.

Nawiązuj nowe znajomości i rozwijaj Twój biznes

Poznawaj firmy podobne do Twojej i nawiązuj kontakty, współpracuj, wymieniaj się kompetencjami i pomagaj rosnąć innym jednocześnie rozwijając swój biznes

Całodobowa Ogólnopolska Informacja Telefoniczna

Gdy w Polsce na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku zaczęła się odradzać wolność gospodarcza, a nowe przedsiębiorstwa poczęły wyrastać jak grzyby po deszczu, dostrzegliśmy jak ważne jest by informacje o rynku i jego ofercie docierały do konsumentów.

Od 1991 roku

zgromadziiśmy ogromną bazę danych na temat:

  • firm
  • ich działalności
  • oferowannych artykułów i usług
  • godzin otwarcia czy lokalizacji

Dzięki nim stworzyliśmy nowoczesny system, szybkiej i łatwo dostępnej informacji. Posługujemy się nowoczesną telefoniczno-informatyczną siecią, z której możesz skorzystać w każdej chwili.

Całodobowe infolinie

call

12 194 34

Informacja gospodarcza i turystyczna

call

12 194 39

Informacja medyczna

serwis internetowy

z wyszukiwarką branżową

Dlaczego miałbyś potrzebować tych informacji?

Być może w tym momencie o tym nie myślisz, jednak jeśli jesteś aktywnym przedsiębiorcą ważne jest by znać aktualne informacje gospodarcze i lokalną sytuację na rynku. Równie istotne stają się czasem informacje medyczne takie jak:

  • prywatne placówki medyczne
  • dyżury aptek
  • najbliższe szpitalne oddziały ratunkowe czy przychodnie pomocy doraźne

Świadomi wagi informacji we współczesnej ekonomii postawiliśmy sobie cel i osiągnęliśmy go tworząc wyspecjalizowane ogólnopolskie infolinie (gospodarcza, turystyczna, medyczna) i informatory branżowe. W każdej chwili jesteśmy dostępni telefonicznie. W razie potrzeby doradzimy, wskażemy najbliższy dyżurujący Szpitalny Oddział Ratunkowy lub pomożemy odnalezieniu potrzebnego Ci usługodawcy.